Niemcy, 1/4 talara, 1754

Rozpoczęcie: 25-03-2024 15:00
Zakończenie: 04-04-2024 22:23:40
Niemcy, 1/4 talara, 1754

Niemcy, 1/4 talara, 1754

Cena wylicytowana: 2 400 zł
Aukcja zakończyła się 04-04-2024 22:23:40
391809
Opis: Niemcy - Brema – miasto - system talarowy, 1/4 talara, 1754, Ratyzbona, Aw: Popiersie władcy w prawo, FRANCISC D G R I S A, Rw: Panorama miasta, MONETA REIP RATISPON, w odcinku 40 ST EINEF C M / 1754/ I C B
Stan zachowania: II+, Choice Extremely Fine
Dodatkowe informacje: bardzo rzadki typ monety, nakład tylko 632 sztuki, delikatnie przetarte, subtelna patyna, pięknie zachowany egzemplarz
Literatura: Beckenbauer 7301

Cena końcowa: 2 400 zł
Cena wywoławcza: 2 400 zł
Cena szacunkowa: 4 000 zł
Ilość odsłon: 54