Polska, denar, (1138–1146)

Rozpoczęcie: 25-03-2024 15:00
Zakończenie: 04-04-2024 21:38:40
Polska, denar, (1138–1146)

Polska, denar, (1138–1146)

Cena wylicytowana: 700 zł
Aukcja zakończyła się 04-04-2024 21:38:40
389531
Opis: Polska - Władysław II Wygnaniec (1138–1146), denar, (1138–1146), Aw: Książę na tronie z mieczem w dłoni, obok stojący giermek podający jabłko królewskie, + VDZDLIAVS (wstecznie); Rw: Rycerz walczący z lwem, za nim niewielkie drzewo
Stan zachowania: III/III-, About Very Five
Dodatkowe informacje: srebro, 14.3 mm, 0.40 g
Literatura: Frynas P.7.1, Gum-H. 82, Gum-P. 59, Kop. 49a (R2), Str. 40, Such. XI/XII w. XVI/1

Cena końcowa: 700 zł
Cena wywoławcza: 270 zł
Cena szacunkowa: 450 zł
Ilość odsłon: 86