Niemcy, denar krzyżowy, X/XI w.

Rozpoczęcie: 25-03-2024 15:00
Zakończenie: 04-04-2024 21:37:20

Cena wylicytowana: 70 zł
Aukcja zakończyła się 04-04-2024 21:37:20
389519
Opis: Niemcy - Saksonia - anonimowi biskupi sascy, denar krzyżowy, X/XI w., Aw: Krzyż grecki w obwódce z kulek, w każdym kącie mały krzyżyk, legenda, Rw: Krzyż kawalerski, w kątach naprzemiennie krzyż i pastorał, legenda
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 12.7 mm, 0.89 g, patyna
Literatura: CNP typ V

Cena końcowa: 70 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 24