Niemcy, denar krzyżowy, X/XI w.

Rozpoczęcie: 25-03-2024 15:00
Zakończenie: 04-04-2024 21:37:00

Cena wylicytowana: 90 zł
Aukcja zakończyła się 04-04-2024 21:37:00
389514
Opis: Niemcy - Saksonia - anonimowi biskupi sascy, denar krzyżowy, X/XI w., Aw: Krzyż grecki w obwódce z kulek, legenda, Rw: Krzyż kawalerski, w dwóch przeciwległych kątach małe krzyże, legenda
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 13.9 mm, 1.02 g, lekko podgięty
Literatura: CNP typ V

Cena końcowa: 90 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 24