Polska, Falsyfikat z epoki 20 złotych, 1.03.1926

Rozpoczęcie: 25-03-2024 15:00
Zakończenie: 04-04-2024 20:29:20

Cena wylicytowana: 1 600 zł
Aukcja zakończyła się 04-04-2024 20:29:20
391658
Opis: Polska - II Rzeczpospolita Polska (1918–1939) - emisje po reformie Władysława Grabskiego, Falsyfikat z epoki 20 złotych, 1.03.1926, seria AU, numeracja 1867230, ostemplowany "Fałszywy"
Stan zachowania: V/VI, Good / Very Good
Dodatkowe informacje: liczne złamania, banknot po konserwacji
Literatura: Lucow - patrz 630, Miłczak - patrz 63b

Cena końcowa: 1 600 zł
Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość odsłon: 91