Rosja, Odznaka wzrowego spadochroniarza, po 1955

Rozpoczęcie: 18-03-2024 18:00
Zakończenie: 28-03-2024 22:52:00

Cena wylicytowana: 75 zł
Aukcja zakończyła się 28-03-2024 22:52:00
390150
Opis: Rosja - Rosja Sowiecka, Odznaka wzrowego spadochroniarza, po 1955, Moskwa, Spadochroniarz, na czaszy ПАРАШЮТИСТ / ОТЛИЧНИК, wyzej pięciopromienna gwiazda ze skrzyżowanymi sierpem i młotem, pod czaską dwusilnikowy samolot oraz 10, na dole przywieszka, na której 5 i I, odznaka dwuczęściowa, bita z kontrą, mocowana na słupek, nakrętka sygnowana З. Д. ПОБЕДА - МОСКВА
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: metal złocony, emalia, 22.3 x 49.4 mm, 9.01 g (bez nakrętki)

Cena końcowa: 75 zł
Cena wywoławcza: 18 zł
Cena szacunkowa: 30 zł
Ilość odsłon: 23