Niemcy, oznaka policjanta

Rozpoczęcie: 18-03-2024 18:00
Zakończenie: 28-03-2024 22:51:20
Niemcy, oznaka policjanta

Niemcy, oznaka policjanta

Cena wylicytowana: 420 zł
Aukcja zakończyła się 28-03-2024 22:51:20
390152
Opis: Niemcy - III Rzesza (1933–1945), oznaka policjanta, Wieniec, w którym orzeł trzymający wieniec ze swastyką, na stronie odwrotnej sygnatura GD
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: aluminium, 55.7 x 45.0 mm, 5.43 g

Cena końcowa: 420 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 153