Polska, III Zjazd Wychowanków Wydziału Architektury Politechniki Lwowskiej, 1987

Rozpoczęcie: 18-03-2024 18:00
Zakończenie: 28-03-2024 22:44:40

Cena wylicytowana: 300 zł
Aukcja zakończyła się 28-03-2024 22:44:40
390501
Opis: Polska - Polska Rzeczpospolita Ludowa (1952–1989), III Zjazd Wychowanków Wydziału Architektury Politechniki Lwowskiej, 1987, Aw: Mur bramny, w świetle bramy lew w lewo, na murze LEOPOLIS / S. - F., III ZJAZD WYCHOWANKÓW WYDZIAŁU ARCHITEKTURY POLITECH• LWOWSKIEJ - KAZIMIERZ DOLNY 1987, Rw: Kopuła budynku widziana od dołu (?), Obrzeże: Punca W.KORSKI, projektował i wykonał Witold Korski
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: mosiądz lany, 97.3 g, 308.44 g

Cena końcowa: 300 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 31