Polska, Muzeum Numizmatyczne Mennicy Państwowej, 1968

Rozpoczęcie: 18-03-2024 18:00
Zakończenie: 28-03-2024 22:43:20

Cena wylicytowana: 250 zł
Aukcja zakończyła się 28-03-2024 22:43:20
390504
Opis: Polska - Polska Rzeczpospolita Ludowa (1952–1989), Muzeum Numizmatyczne Mennicy Państwowej, 1968, Warszawa, Aw: Głowa w prawo, na przecięciu szyi sygnatura L.F.H., STANISLAUS AUGUSTUS D. G. REX POLONIÆ M. D. LITUAN., Rw: MUZEUM / NUMIZMATYCZNE / MENNICY / PAŃSTWOWEJ . WARSZAWA 1968•, awers wg projektu J. F. Holzhaeussera, projektowała i wykonała Stanisława Wątróbska-Frindt
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: tombak, 59.7 mm, 81.87 g, nakład 300 sztuk
Literatura: MMP 68/214, Paszkowycz 19/68

Cena końcowa: 250 zł
Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 125 zł
Ilość odsłon: 29