Watykan, Renowacja bazyliki św. Wawrzyńca, 1873

Rozpoczęcie: 18-03-2024 18:00
Zakończenie: 28-03-2024 22:40:00

Cena wylicytowana: 560 zł
Aukcja zakończyła się 28-03-2024 22:40:00
390499
Opis: Watykan - Pius IX (1846–1878), Renowacja bazyliki św. Wawrzyńca, 1873, Rzym, Aw: Popiersie w lewo, niżej sygnatura I • BIANCHI • S •, PIVS • IX • PONT • - MAX • AN • XXVIII •, Rw: Widok wnętrza odnowionej bazyliki św. Wawrzyńca za Murami, w odcinku BASIL • S • LAVRENTII • M • / REST • ET • ORN • / I • BIANCHI • F •, projektował Giuseppe Bianchi
Stan zachowania: II+/I-, Nearly Uncirculated
Dodatkowe informacje: srebro, 43.5 mm, 33.63 g, lekko przetarty awers, rzadki

Cena końcowa: 560 zł
Cena wywoławcza: 240 zł
Cena szacunkowa: 400 zł
Ilość odsłon: 63