Francja, żeton, XVIII w.

Rozpoczęcie: 18-03-2024 18:00
Zakończenie: 28-03-2024 22:32:20
Francja, żeton, XVIII w.

Francja, żeton, XVIII w.

Cena wylicytowana: 520 zł
Aukcja zakończyła się 28-03-2024 22:32:20
390526
Opis: Francja, żeton, XVIII w., Aw: Apollo z łukiem, po bokach lira i smok, w tle drzewo i maszt, DARE • VVLNERA - • POSSVMVS • HOSTI, w odcinku ACAD • LVGD • SAGIT, Rw: Kartusz herbowy podtrzymywany przez personifikacje Rodanu i Saony, VICTORI • PRAEMIA • PONIT
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 30.0 mm, 8.66 g, bardzo rzadki

Cena końcowa: 520 zł
Cena wywoławcza: 300 zł
Cena szacunkowa: 500 zł
Ilość odsłon: 46