Polska, 5 złotych, 1832 KG

Rozpoczęcie: 18-03-2024 18:00
Zakończenie: 28-03-2024 21:28:20
Polska, 5 złotych, 1832 KG

Polska, 5 złotych, 1832 KG

Cena wylicytowana: 560 zł
Aukcja zakończyła się 28-03-2024 21:28:20
391015
Opis: Polska - Królestwo Kongresowe (1815–1835) - Mikołaj I (1825–1855), 5 złotych, 1832 KG, Warszawa
Stan zachowania: III-, Nearly Very Five
Dodatkowe informacje: przetarte, patyna
Literatura: Bitkin 989, H-Cz. 3666, Plage 41

Cena końcowa: 560 zł
Cena wywoławcza: 210 zł
Cena szacunkowa: 350 zł
Ilość odsłon: 212