Polska, 2 złote, 1831 KG

Rozpoczęcie: 18-03-2024 18:00
Zakończenie: 28-03-2024 21:26:20
Polska, 2 złote, 1831 KG

Polska, 2 złote, 1831 KG

Cena wylicytowana: 720 zł
Aukcja zakończyła się 28-03-2024 21:26:20
390979
Opis: Polska - Powstanie Listopadowe (1830–1831), 2 złote, 1831 KG, Warszawa, odmiana z kropką po POL i Pogonią z pochwą na miecz
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: Bitkin 4, Plage 273

Cena końcowa: 720 zł
Cena wywoławcza: 360 zł
Cena szacunkowa: 600 zł
Ilość odsłon: 165