Polska, dwuzłotówka (1/3 talara), 1812 IB

Rozpoczęcie: 18-03-2024 18:00
Zakończenie: 28-03-2024 21:23:40

Cena wylicytowana: 320 zł
Aukcja zakończyła się 28-03-2024 21:23:40
390969
Opis: Polska - Księstwo Warszawskie (1807–1815) - Fryderyk August I (1806–1827), dwuzłotówka (1/3 talara), 1812 IB, Warszawa, z literami I - B (Jakub Benicke, zarządca mennicy warszawskiej)
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: miejscowa patyna
Literatura: Kahnt 1269, Kop. 3697, Plage 111, Berezowski 3 zł

Cena końcowa: 320 zł
Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość odsłon: 71