Polska, szeląg, 1761

Rozpoczęcie: 18-03-2024 18:00
Zakończenie: 28-03-2024 21:21:00
Polska, szeląg, 1761

Polska, szeląg, 1761

Cena wylicytowana: 145 zł
Aukcja zakończyła się 28-03-2024 21:21:00
390069
Opis: Polska - August III (1733–1763) - miasto Toruń, szeląg, 1761, Toruń, bez liter przy herbie Torunia
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: CNCT 1796, Merseb. 1822, Kahnt FA2 771.b, Kop. 8387 (R1)

Cena końcowa: 145 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 165