Zakon Krzyżacki, brakteat, (ok. 1277/8-1287/8)

Rozpoczęcie: 18-03-2024 18:00
Zakończenie: 28-03-2024 20:57:00

Cena wylicytowana: 185 zł
Aukcja zakończyła się 28-03-2024 20:57:00
391134
Opis: Zakon Krzyżacki, brakteat, (ok. 1277/8-1287/8), Krzyż na arkadzie, po bokach kulki, u dołu gwiazda
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro 16.7 mm, 0.19 g, patyna
Literatura: BRP Prusy T5.2, Kop. 8988 (R1), Wieleń 23, W. 28a

Cena końcowa: 185 zł
Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 120 zł
Ilość odsłon: 46