Niemcy, Englisch, ok. XVI w.

Rozpoczęcie: 18-03-2024 18:00
Zakończenie: 28-03-2024 20:51:20
Niemcy, Englisch, ok. XVI w.

Niemcy, Englisch, ok. XVI w.

Cena wylicytowana: 170 zł
Aukcja zakończyła się 28-03-2024 20:51:20
390594
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 17.0 mm, 0.91 g
Literatura: J.-F. 185, Saurma 2163

Cena końcowa: 170 zł
Cena wywoławcza: 42 zł
Cena szacunkowa: 70 zł
Ilość odsłon: 50