wydawnictwa zagraniczne, Arthur L. Friedberg and Ira S. Friedberg - Gold Coins of the World, from A..

Rozpoczęcie: 18-03-2024 18:00
Zakończenie: 28-03-2024 20:03:00

Cena wylicytowana: 85 zł
Aukcja zakończyła się 28-03-2024 20:03:00
92361
Opis: wydawnictwa zagraniczne, Arthur L. Friedberg and Ira S. Friedberg - Gold Coins of the World, from Ancient Times to the Present, 8th edition, Clifton 2009, ISBN 9780871843081
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: 766 stron, format A4, twarda oprawa, wewnątrz ekslibris WCN, lekko zażółkłe grzbiety stron (od przeglądania), bogato ilustrowany, klasyczny katalog monet złotych w tym polskich z rozbiciem na mennice (miasta) i okresy historyczne oraz podaniem czystości złota i wagi monet

Cena końcowa: 85 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 59