literatura numizmatyczna, Hess-Divo AG, Auktion 278 100 Raritäten; Zürich, 20.04.1999

Rozpoczęcie: 18-03-2024 18:00
Zakończenie: 28-03-2024 20:01:20

Cena wylicytowana:
Aukcja zakończyła się 28-03-2024 20:01:20
391107
Opis: literatura numizmatyczna - katalogi aukcyjne, Hess-Divo AG, Auktion 278 100 Raritäten; Zürich, 20.04.1999
Stan zachowania: I/I-, Choice About Uncirculated
Dodatkowe informacje: 84 strony, 100 pozycji, ilustracje w tekście; oprawa twarda; zbiór rzadkich monet i medali, w tym donatywy polskie oraz monety rosyjskie

Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 41