literatura numizmatyczna, Numismatica Genevensis – aukcja 5, Geneve 2-3.12.2008

Rozpoczęcie: 18-03-2024 18:00
Zakończenie: 28-03-2024 20:01:00

Cena wylicytowana: 48 zł
Aukcja zakończyła się 28-03-2024 20:01:00
391108
Opis: literatura numizmatyczna - katalogi aukcyjne, Numismatica Genevensis – aukcja 5, Geneve 2-3.12.2008
Stan zachowania: I/I-, Choice About Uncirculated
Dodatkowe informacje: format A4, oprawa twarda, 1496 pozycji, w tym talar historyczny 1793, złoty medal "Legioniści w hołdzie dla arcyksiężnej Izabeli", talary kurlandzkie czy 25 rubli 1876, dodatkowo lista wynikowa

Cena końcowa: 48 zł
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 43