Zakończenie: 07-03-2024 20:00 ÷ 22:53
Polska, 10 złotych, 2004
389009
Wstąpienie Polski do Unii Europejskiej | I |
65 zł szac. 50 zł 10 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Francja, liczman, XIV/XV w.
388522
Aw: Tarcza z trzema liliami, (lilia) AHE (lilia) AHE (lil... | III |
65 zł szac. 50 zł 56 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Francja, żeton
388536
Aw: Głowa w prawo, niżej sygnatura N, LVDOVICVS • - MAGNV... | III |
65 zł szac. 50 zł 32 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Francja, zestaw 2 odznak
388477
w skład zestawu wchodzi odznaka z jeźdźcem (25.2 mm, 5.90... | II |
65 zł szac. 80 zł 18 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Polska, 20 kopiejek, 17.04.1919
389443
bez oznaczenia serii i numeracji | III |
60 zł szac. 40 zł 40 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Polska, 50 złotych, 1.09.1929
388313
seria ED. , numeracja 2675395 | II/II+ |
60 zł szac. 40 zł 19 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Polska, ofiara wartości 10 zlotych
389311
numeracja 771125 | II-/III+ |
60 zł szac. 50 zł 27 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Francja, zestaw: 50, 100 i 200 franków, 1994–1998
386610
w zestawie: 50 franków 1994 (st. II), 100 franków 1998 (s... | II/III |
60 zł szac. 50 zł 38 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Austria, denar, 1276–1281
389131
| III/III- |
60 zł szac. 60 zł 24 wyświetleń |
0 | zakończona | |
San Marino, 500 lirów, 1974
376267
| I |
60 zł szac. 50 zł 33 wyświetleń |
0 | zakończona |