Zakończenie: 07-03-2024 20:00 ÷ 22:53
Galicja, 1 korona, 30.05.1919
389308
bez oznaczenia serii i numeracji, na stronie głównej stempel | I/I- |
260 zł szac. 150 zł 40 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Galicja, 5 koron, ważne do 31.10.1919
389310
seria A, numeracja 7805 | I/I- |
260 zł szac. 100 zł 35 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Polska, kopiejka, 1610–1612
388845
Aw: Jeździec na koniu z włócznią w prawo, Rw: Poziomo zap... | III- |
260 zł szac. 150 zł 58 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Polska, 5 złotych, 1938
389094
Józef Piłsudski | III+ |
260 zł szac. 150 zł 82 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Niue, 1 dolar, 2010
389011
Bohaterowie kreskówek – Miś Uszatek | I |
260 zł szac. 60 zł 13 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Francja, żeton pamiątkowy, XVIII w.
388485
Aw: Głowa w prawo, niżej sygnatura GATTEAUX•, LUD • XVI •... | I- |
260 zł szac. 100 zł 41 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Wolne Miasto Gdańsk, 6 1/2 % pożyczka na 100 funtów, 10.10.1927
386039
seria B, numeracja 10450, bez nadruku konwersyjnego pożyc... | II/II- |
250 zł szac. 200 zł 95 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Prusy Zachodnie, zestaw: 10 fenigów oraz 50 fenigów, 9.12.1916
389075
| I/I- |
250 zł szac. 150 zł 43 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Polska, zestaw 3 banknotów, 23.08.1919
386972
w zestawie: 10 marek polskich seria II-DH, 20 marek polsk... | I/I- |
250 zł szac. 150 zł 14 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Polska, 1.000 złotych, 29.10.1965
388342
seria S, numeracja 0499591 | II |
250 zł szac. 150 zł 24 wyświetleń |
0 | zakończona |