Zakończenie: 07-03-2024 20:00 ÷ 22:53
Francja, żeton pamiątkowy, 1842
388513
Aw: Głowa w lewo, niżej sygnatura BARRE, FERD. PH. D'ORL.... | I- |
220 zł szac. 60 zł 39 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Francja, medal pamiątkowy
388503
Aw: Dwa popiersia w prawo, niżej sygnatura DANTZELL, CHIL... | I- |
220 zł szac. 200 zł 44 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Francja, żeton pamiątkowy, 1840
388502
Aw: Głowa w prawo, niżej sygnatura A. BARRE, `NAPOLEON BO... | I- |
230 zł szac. 250 zł 46 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Francja, żeton pamiątkowy, XVIII w.
388485
Aw: Głowa w prawo, niżej sygnatura GATTEAUX•, LUD • XVI •... | I- |
260 zł szac. 100 zł 41 wyświetleń |
0 | zakończona |