Watykan (Państwo Kościelne), piastra, 1689–1691
Zakończenie: 07-03-2024 22:37:20
389399
| Opis: | Watykan (Państwo Kościelne) - Aleksander VIII (1689–1691), piastra, 1689–1691, Rzym |
| Stan zachowania: | III-, Nearly Very Five |
| Dodatkowe informacje: | srebro, 31.29 g, patyna, bardzo rzadki typ monety |
| Literatura: | Berman 2174, MIR 2081/1 |
Cena wywoławcza: 1 200 zł
Cena szacunkowa: 1 600 zł
Ilość odsłon: 110