Ryga- arcybiskupstwo, szeląg, bez daty
Zakończenie: 07-03-2024 22:18:20
389136
| Opis: | Ryga- arcybiskupstwo - Wilhelm Hohenzollern von Brandenburg (1539–1563), szeląg, bez daty, Ryga |
| Stan zachowania: | III+, Good Very Fine |
| Dodatkowe informacje: | patyna |
| Literatura: | Haljak 854 |
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 160