Polska, ort, 1656

Rozpoczęcie: 26-02-2024 18:00
Zakończenie: 07-03-2024 21:50:00
Polska, ort, 1656

Polska, ort, 1656

Cena wylicytowana: 1 600 zł
Aukcja zakończyła się 07-03-2024 21:50:00
387918
Opis: Polska - Jan II Kazimierz Waza (1649–1668) - monety koronne, ort, 1656, Kraków, I - T pod popiersiem władcy, w legendzie awersu IOAN CASIM, w legendzie rewersu ARGEN...PO, na rewersie litery I • C (Jakub Czamer, zarządca mennicy) pod tarczą herbową
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: Kop. 1742, Shatalin KR56-1-17, Tyszkiewicz 2 mk

Cena końcowa: 1 600 zł
Cena wywoławcza: 300 zł
Cena szacunkowa: 500 zł
Ilość odsłon: 284