Francja, 500 franków, 13.07.1939

Rozpoczęcie: 26-02-2024 18:00
Zakończenie: 07-03-2024 21:15:00

Cena wylicytowana: 250 zł
Aukcja zakończyła się 07-03-2024 21:15:00
386556
Opis: Francja - Banque de France, 500 franków, 13.07.1939, typ Bleu et Rose, seria W.3489 / 130, numeracja 87224130, podpisy: Favre Gilly, De Bletterie i Rousseau
Stan zachowania: III-, Nearly Very Five
Dodatkowe informacje: złamania, zaplamienia papieru
Literatura: Fayette 31.36, Pick 88.c

Cena końcowa: 250 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 49