Niemcy, Medal Pamiątkowy Kyffhäuser (Kyffhäuser-Kriegsdenkmünze), 1922–1934

Rozpoczęcie: 19-02-2024 18:00
Zakończenie: 29-02-2024 22:35:00

Cena wylicytowana: 60 zł
Aukcja zakończyła się 29-02-2024 22:35:00
388051
Opis: Niemcy - Republika Weimarska (1918–1933), Medal Pamiątkowy Kyffhäuser (Kyffhäuser-Kriegsdenkmünze), 1922–1934, Wieniec, w którym proprzec i cztery pioruny, po lewej 1914 / 1918, u góry Blank / die Wehr / Rein die Ehr, na dole sygnatura HOSAEUS, na stronie odwrotnej Aufrecht / u. Stolz. gehen / wir aus dem / Kampfe den wir / über vier Jahre / gegen eine Welt / von Feinden / bestanden / Hindenburg, Für- • Treue • im • Weltkriege - Der • Kyffhäuserbund, odznaczenie jednoczęściowe, mocowane na wstążkę
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: brąz, 30.9 x 47.0 mm, 19.03 g (bez wstążki), podniszczona wstążka
Literatura: Niemann 2.02.34.a, Nimmergut 508

Cena końcowa: 60 zł
Cena wywoławcza: 42 zł
Cena szacunkowa: 70 zł
Ilość odsłon: 17