Cesarstwo Rzymskie, follis, 317–320

Rozpoczęcie: 19-02-2024 18:00
Zakończenie: 29-02-2024 20:20:40

Cena wylicytowana: 42 zł
Aukcja zakończyła się 29-02-2024 20:20:40
388766
Opis: Cesarstwo Rzymskie - Konstantyn I Wielki (307–337), follis, 317–320, Cyzicus, Aw: Popiersie cesarza w lewo, IMP CONSTANTINVS AVG; Rw: Jupiter stojący w lewo, trzymający berło i Wiktorię na globie, w lewym polu wieniec, w prawym polu Γ, IOVI CONSERVATORI AVGG, w odcinku SM
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: brąz, 19.6 mm, 3.48 g, patyna, zachowane miejscowe srebrzenie
Literatura: RIC 8

Cena końcowa: 42 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 45