wydawnictwa zagraniczne, Krause Chester L., Mishler Clifford – Standard Catalog of World Coins, Del..

Rozpoczęcie: 19-02-2024 18:00
Zakończenie: 29-02-2024 20:00:20

Cena wylicytowana: 140 zł
Aukcja zakończyła się 29-02-2024 20:00:20
389047
Opis: wydawnictwa zagraniczne, Krause Chester L., Mishler Clifford – Standard Catalog of World Coins, Deluxe ANA Centennial Edition, Iola, 1991, ISBN 087341151X
Stan zachowania: I/I-, Choice About Uncirculated
Dodatkowe informacje: dwa tomy, łącznie 3008 stron formatu A4, twarda oprawa z dodatowym etui, bogato ilustrowany katalog w ekskluzywnej wersji wydanej na stulecie Amerykańskiego Towarzystwa Numizmatycznego. W dziale Polska, oprócz monet obiegowych, przedstawiono monety próbne bite od czasów Augusta III, Stanisława Augusta, II RP - min. klipy czy bicia okolicznościowe, międzywojenne próby Amrogowicza, PRL jak i czasy współczesne z przedstawieniem ich wizerunków oraz nakładów. W jednym miejscu zebrane praktycznie wszystkie znane monety próbne związane z polską numizmatyką. Przedstawiono również monety próbne innych krajów.

Cena końcowa: 140 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 144