Polska, 70. rocznica odzyskania niepodległości, 1988

Rozpoczęcie: 05-02-2024 18:00
Zakończenie: 15-02-2024 22:32:00

Cena wylicytowana: 250 zł
Aukcja zakończyła się 15-02-2024 22:32:00
387954
Opis: Polska - Polska Rzeczpospolita Ludowa (1952–1989), 70. rocznica odzyskania niepodległości, 1988, Warszawa, Aw: Popiersie Ignaczego Daszyńskiego 1/4 w prawo, z prawej IGNACY / DASZYŃSKI / 1866-1936, PTAiN 1988 BCH - 70 ROCZNICA ODZYSKANIA NIEPODLEGŁOŚCI POLSKI, Rw: Widok bramy krakowskiej i Zamku w Lublinie, wyżej Gołębica i Orzeł, z przodu pierwsza strona gazety Robotnik, na której NIECH ŻYJE RZĄD / ROBOTNICZY / I WŁOŚCIAŃSKI / 7XI 1918, Obrzeże: Punca Ah925, projektował Bohdan Chmielewski
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: srebro, 39.8 mm, 34.45 g, nakład 25 sztuk (?)
Literatura: Górski 29A, MMP 89/8, Paszkowycz 147/88A

Cena końcowa: 250 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 30