Polska, medal Urbi et Orbi, 1979

Rozpoczęcie: 05-02-2024 18:00
Zakończenie: 15-02-2024 22:26:40

Cena wylicytowana: 135 zł
Aukcja zakończyła się 15-02-2024 22:26:40
387863
Opis: Polska - Polska Rzeczpospolita Ludowa (1952–1989), medal Urbi et Orbi, 1979, Częstochowa, Aw: Postać papieża lekko w lewo, z umiesionymi rękami, JAN / PAWEŁ / II, Rw: Krzyż na którym okrąg, URBI - ET / ORBI, na obrzeżu punca srebra i punca producenta, projektowała Ewa Olszewska-Borys, wybity w Zjednoczonych Zespołach Gospodarczych Sp. z o. o. w Częstochowie
Stan zachowania: I/I-, Choice About Uncirculated
Dodatkowe informacje: srebro próby 925, 44.9 mm, 44.15 g
Literatura: Grabowski 0026, Nestorowicz 142

Cena końcowa: 135 zł
Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 120 zł
Ilość odsłon: 25