Polska, Jan Paweł II, 1978

Rozpoczęcie: 05-02-2024 18:00
Zakończenie: 15-02-2024 22:26:00
Polska, Jan Paweł II, 1978

Polska, Jan Paweł II, 1978

Cena wylicytowana: 75 zł
Aukcja zakończyła się 15-02-2024 22:26:00
387866
Opis: Polska - Polska Rzeczpospolita Ludowa (1952–1989), Jan Paweł II, 1978, Aw: Popiersie papieża w lewo, JAN PAWEŁ II 22 X 1978, Rw: Gładki z dwiema nabitymi puncami
Stan zachowania: I-, About Uncirculated
Dodatkowe informacje: srebro próby 925, 25.0 mm, 9.17 g, medal z uszkiem
Literatura: Nestorowicz 37

Cena końcowa: 75 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 37