Watykan, Jezus Miłosierny, 1941

Rozpoczęcie: 05-02-2024 18:00
Zakończenie: 15-02-2024 22:24:40

Cena wylicytowana: 360 zł
Aukcja zakończyła się 15-02-2024 22:24:40
387508
Opis: Watykan - Pius XII (1939–1958), Jezus Miłosierny, 1941, Aw: Popiersie w lewo, na przecięciu ramienia sygnatura MISTRVZZI, PIVS • XII • PONTIFEX • - MAXIMVS • AN • III, Rw: Chrystus stojący wśród kobiet i rannych żołnierzy, MISEREOR • SVPER • TVRBAM, projektował Aurelio Mustruzzi
Stan zachowania: II+, Choice Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 44.1 mm, 37.17 g, lekko przetarty

Cena końcowa: 360 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 54