Rosja, Deputowanym Nowego Wielkiego Księstwa Finlandii – późniejsz kopia medalu z roku, 1808

Rozpoczęcie: 05-02-2024 18:00
Zakończenie: 15-02-2024 22:23:40

Cena wylicytowana: 70 zł
Aukcja zakończyła się 15-02-2024 22:23:40
387946
Opis: Rosja - Aleksander I (1801–1825), Deputowanym Nowego Wielkiego Księstwa Finlandii – późniejsz kopia medalu z roku, 1808, Aw: Głowa w prawo, niżej sygnatura И. ШИЛОВЬ, АЛЕКСАНДРЪ ПЕРВОЙ Б. М. ИМПЕРАТОРЪ ВСЕРОС., Rw: НОЯБРЯ / 17 ДНЯ / 1808 ГОДА., ДЕПУТАТАМЪ НОВОЙ ФИНЛЯНДЇИ.
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: brąz, 41.3 mm, 26.99 g, patyna
Literatura: Diakov 324.2 (R1) – tam oryginał

Cena końcowa: 70 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 65