Szwecja, medal pamiątkowy

Rozpoczęcie: 05-02-2024 18:00
Zakończenie: 15-02-2024 22:23:00
Szwecja, medal pamiątkowy

Szwecja, medal pamiątkowy

Cena wylicytowana: 740 zł
Aukcja zakończyła się 15-02-2024 22:23:00
387519
Opis: Szwecja, medal pamiątkowy, Aw: Głowa w lewo, na przecięciu szyi sygnatura LÉO HOLMGREN, u góry GUSTAF • DALEN / *1869 - +1937, na dole NOBEL- / PRIS- / TAGARE, niżej gałązka laurowa, Rw: Glob ziemski w chmurach, nad nim mężczyzna z pochodnią, na dole Harry Haakman / MED • TACK • FÖR • MÅNGÅRIGT • SAMARBETE / AGA AKTIENBOLAG, Obrzeże: Punce srebra
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 54.6 x 71.8 mm, 125.70 g, rysa na awersie, patyna

Cena końcowa: 740 zł
Cena wywoławcza: 240 zł
Cena szacunkowa: 400 zł
Ilość odsłon: 50