Francja, medal nagrodowy, 1941

Rozpoczęcie: 05-02-2024 18:00
Zakończenie: 15-02-2024 22:22:20

Cena wylicytowana: 640 zł
Aukcja zakończyła się 15-02-2024 22:22:20
387521
Opis: Francja - XX wiek, medal nagrodowy, 1941, Aw: Dwie osoby (kowal i kobieta z małym dzieckiem) przekazujące dary kobiecie siedzącej na krześle, w tle kowadło i fragment budynku, w odcinku ÉPARGNE ET / PRÉVOYANCE, Rw: Ul stojący na podeście, na boku podestu RENÉ MICHAUD / MEMBRE DU CONSEIL / DES DIRECTEURS / 1941, CAISSE • D'EPARGNE • ET • DE • PREVOYANCE • DE • PARIS - • FONDEE • EN • 1818 •, Obrzeże: Punca ARGENT
Stan zachowania: I-, About Uncirculated
Dodatkowe informacje: srebro, 57.7 mm, 100.99 g

Cena końcowa: 640 zł
Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość odsłon: 86