Francja, medal nagrodowy, 1926

Rozpoczęcie: 05-02-2024 18:00
Zakończenie: 15-02-2024 22:22:00

Cena wylicytowana: 420 zł
Aukcja zakończyła się 15-02-2024 22:22:00
388003
Opis: Francja - III Republika (1871–1940), medal nagrodowy, 1926, Aw: Popiersie Marianny w lewo, REPUBLIQUE - FRANÇAISE, Rw: Trzy postaci, siedząca z książką i piórem, stojąca przy stole i dekorująca naczynie oraz stojąca i nakładająca dwóm pozostałym wieńce laurowe, w tle atrybuty przemysłu, na dole plakieta, na której COMMISSION VALEURS DOUANE / 1926 / M. COUVREUR, MINISTERE DU COMMERCE ET DE ĽINDUSTRIE, Obrzeże: Punca ARGENT
Stan zachowania: I-, About Uncirculated
Dodatkowe informacje: srebro, 50.1 mm, 62.06 g

Cena końcowa: 420 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 70