Francja, medal nagrodowy

Rozpoczęcie: 05-02-2024 18:00
Zakończenie: 15-02-2024 22:20:20
Francja, medal nagrodowy

Francja, medal nagrodowy

Cena wylicytowana: 220 zł
Aukcja zakończyła się 15-02-2024 22:20:20
387510
Opis: Francja - III Republika (1871–1940), medal nagrodowy, Aw: Glowa Marianny w lewo, na dole sygnatura A. DESAIDE, REPUBLIQUE - FRANÇAISE, Rw: Wieneicd z roślin, zwierząt i maszyn rolniczych, w dolnej części kartusz, w medalionie COMICE AGRICOLE DE L'ARRONDT DE DOMFRONT (ORNE), Obrzeże: Punca ARGENT
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 51.2 mm, 63.68 g, uszkodzenia obrzeża

Cena końcowa: 220 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 77