Francja, medal nagrodowy

Rozpoczęcie: 05-02-2024 18:00
Zakończenie: 15-02-2024 22:20:00
Francja, medal nagrodowy

Francja, medal nagrodowy

Cena wylicytowana: 200 zł
Aukcja zakończyła się 15-02-2024 22:20:00
387509
Opis: Francja - III Republika (1871–1940), medal nagrodowy, Aw: Popiersie w prawo, JEAN DE LA QUINTINIE, na dole sygnatura H. DE LONGUEIL, Rw: Wieniec, wokół SOCIÉTÉ D'HORTICULTURE DES VOSGES, Obrzeże: Punca ARGENT
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 45.5 mm, 45.66 g, medal wyczyszczony

Cena końcowa: 200 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 66