Belgia, medal nagrodowy Akademii Sztuk Pięknych, 1901

Rozpoczęcie: 05-02-2024 18:00
Zakończenie: 15-02-2024 22:19:40

Cena wylicytowana: 185 zł
Aukcja zakończyła się 15-02-2024 22:19:40
388002
Opis: Belgia - Leopold II (1865–1909), medal nagrodowy Akademii Sztuk Pięknych, 1901, Głowa w prawo, niżej sygnatura LEOP. WIENER, LEOPOLD II - ROI DES BELGES, na stronie odwrotnej wieniec, w którym AKADEMIE VAN ZELE / TEEKENEN / ANTIEKBELD / 1E Priss / VERHEVISTRAETEN / JOZEF / 1900-1901
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: 50.8 mm, 45.62 g, z zawieszką

Cena końcowa: 185 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 61