Austria, Medal Waleczności (Tapferkeitsmedaille), (od 1917)

Rozpoczęcie: 05-02-2024 18:00
Zakończenie: 15-02-2024 22:18:20

Cena wylicytowana: 120 zł
Aukcja zakończyła się 15-02-2024 22:18:20
387501
Opis: Austria - Karol I (1916–1918), Medal Waleczności (Tapferkeitsmedaille), (od 1917), Popiersie w prawo, na przecięciu ramienia sygnatura KAUTSCH, CAROLVS D. G. IMP. AVST. REX BOH. ETC. ET REX APOST. HVNG., na stronie odwrotnej wieniec, w którym dwa skrzyżowane sztandary oraz napis FORTITVDINI
Stan zachowania: III/IV, Very Fine / Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 31.4 mm, 17.36 g, z uszkiem
Literatura: Barac 91

Cena końcowa: 120 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 67