Chiny, 20 centów (1 mace i 4,4 kandaryna), 1909

Rozpoczęcie: 05-02-2024 18:00
Zakończenie: 15-02-2024 22:02:40

Cena wylicytowana: 240 zł
Aukcja zakończyła się 15-02-2024 22:02:40
387961
Opis: Chiny - prowincja Hu-Peh, 20 centów (1 mace i 4,4 kandaryna), 1909
Stan zachowania: III-, Nearly Very Five
Dodatkowe informacje: srebro próby 820, 5.29 g, czyszczone, uszkodzenia obrzeża
Literatura: KM Y125

Cena końcowa: 240 zł
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 51