Śląsk, 3 krajcary, 1675

Rozpoczęcie: 05-02-2024 18:00
Zakończenie: 15-02-2024 21:59:00
Śląsk, 3 krajcary, 1675

Śląsk, 3 krajcary, 1675

Cena wylicytowana: 105 zł
Aukcja zakończyła się 15-02-2024 21:59:00
387148
Opis: Śląsk - księstwo oleśnickie - Dynastia Württemberg-Weiltingen - Sylwiusz Fryderyk (1664–1697), 3 krajcary, 1675, Oleśnica, z końcówką MEZ na rewersie
Stan zachowania: III-, Nearly Very Five
Dodatkowe informacje: krążek gięty, patyna
Literatura: F.u.S. 2303, E.-M. 403

Cena końcowa: 105 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 39