Prusy Książęce (1525–1657), podskarbiówka (liczman)

Rozpoczęcie: 05-02-2024 18:00
Zakończenie: 15-02-2024 21:56:00

Cena wylicytowana: 1 050 zł
Aukcja zakończyła się 15-02-2024 21:56:00
387188
Opis: Prusy Książęce (1525–1657) - Albert Hohenzollern (1525–1568), podskarbiówka (liczman), Norymberga, Aw: Popiersie księcia Alberta w obwódce perełkowej w prawo, GOTES BORT PLEIBT EBIGLI, Rw: Czteropolowa tarcza herbowa (róże i lilie), w polu kropki, HANS SCHVLTES IN NVRNBERG
Stan zachowania: III/III+, About Good Very Fine
Dodatkowe informacje: miedź, 26.2 mm, 4.20 g, uszkodzenie na oku władcy, bardzo rzadki typ, przyzwoicie zachowany liczman lennika polskiego Alberta Hohenzollerna, władcy Prus Książęcych w latach (1525–1568)
Literatura: Drożdż 625

Cena końcowa: 1 050 zł
Cena wywoławcza: 300 zł
Cena szacunkowa: 500 zł
Ilość odsłon: 122