Polska, 10 złotych, 1939

Rozpoczęcie: 05-02-2024 18:00
Zakończenie: 15-02-2024 21:17:00
Polska, 10 złotych, 1939

Polska, 10 złotych, 1939

Cena wylicytowana: 240 zł
Aukcja zakończyła się 15-02-2024 21:17:00
387989
Stan zachowania: II/II+, Good Extremely Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: Parchimowicz 124f

Cena końcowa: 240 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 43