Polska, grosz, 1567

Rozpoczęcie: 05-02-2024 18:00
Zakończenie: 15-02-2024 20:45:00
Polska, grosz, 1567

Polska, grosz, 1567

Cena wylicytowana: 470 zł
Aukcja zakończyła się 15-02-2024 20:45:00
387871
Opis: Polska - Zygmunt II August (1545–1572) - monety litewskie, grosz, 1567, Tykocin, końcówki napisu L / LIT
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: Cesnulis-Ivanauskas 5SA36-14, Kop. 3286 (R)

Cena końcowa: 470 zł
Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość odsłon: 107