Polska, grosz, 1566

Rozpoczęcie: 05-02-2024 18:00
Zakończenie: 15-02-2024 20:44:40
Polska, grosz, 1566

Polska, grosz, 1566

Cena wylicytowana: 560 zł
Aukcja zakończyła się 15-02-2024 20:44:40
387627
Opis: Polska - Zygmunt II August (1545–1572) - monety litewskie, grosz, 1566, Tykocin, z herbem Kolumny na rewersie, końcówki legend L / LI
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: Cesnulis-Ivanauskas 5SA16-7, Kop. 3283 (R)

Cena końcowa: 560 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 262