Polska, czworak, 1568

Rozpoczęcie: 05-02-2024 18:00
Zakończenie: 15-02-2024 20:43:20
Polska, czworak, 1568

Polska, czworak, 1568

Cena wylicytowana: 900 zł
Aukcja zakończyła się 15-02-2024 20:43:20
387624
Opis: Polska - Zygmunt II August (1545–1572) - monety litewskie, czworak, 1568, Wilno, końcówki legend LI / LITV
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: Cesnulis-Ivanauskas 10SA31-3, Kop. 3313 (R1)

Cena końcowa: 900 zł
Cena wywoławcza: 210 zł
Cena szacunkowa: 350 zł
Ilość odsłon: 210