Zakon Kawalerów Mieczowych, zestaw 3 x szeląg, bez daty (pocz. XVI w.)

Rozpoczęcie: 05-02-2024 18:00
Zakończenie: 15-02-2024 20:33:40

Cena wylicytowana: 145 zł
Aukcja zakończyła się 15-02-2024 20:33:40
387803
Opis: Zakon Kawalerów Mieczowych - Walter von Plettenberg (1494–1535), zestaw 3 x szeląg, bez daty (pocz. XVI w.), Wenden (Cesis), jedna sztuka z sześciopłatkową rozetą (?), dwie z pierścieniem jako znakiem inicjalnym na awersie
Stan zachowania: III/III+, About Good Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro, razem 3 sztuki
Literatura: Haljak 230 (R) (?), 2 x 232

Cena końcowa: 145 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 40